Dělat firemní večírek pro MetLife je radost

Dobrá spolupráce, kdy všechno klape a náš eventový tým jede na plný výkon, se vždy odrazí ve výsledku. A se společností MetLife to tak prostě je. Během posledních dvou měsíců jsme pro klienta připravili již druhý event na klíč a na obou stranách zůstala spokojenost a radost z práce.

MetLife, Inc. je přední poskytovatel životního a důchodového pojištění a zaměstnaneckých benefitů, má v péči o 100 miliónů klientů ve 47 zemích světa, a za sebou více než 140letou historií. Prostřednictvím svých poboček a dceřiných společností si drží přední pozice na trhu ve Spojených státech, Japonsku, Latinské Americe, Tichomoří, Evropě a na Středním Východě.  Na českém trhu pojišťovna pod značkou MetLife působí od roku 2010.

Tentokrát jsme pro klienta obsadili prestižní prostor v Café Louvre na Národní třídě a pro jeho 140 zaměstnanců připravili kombinaci teambuildingu, večeře a zábavného programu. „Dobrý DJ, vystoupení hudební skupiny, kvalitní raut, veselý vědomostní kvíz, fotokoutek či tombola,“ vyjmenovává šéf eventového týmu Jakub Hortenský jednotlivé položky úspěšné akce.