Šikovný grafik je pro firmu poklad

Dobrá práce se pozná na první pohled. A ten často utkví na úvodní straně katalogu, vizuálu plakátu, domovské stránce webu nebo coveru události na facebooku. Je to o nápadu, kreativitě, zkušenosti, sledování trendů i profesionálním přístupu k práci. A to vše chlapi z našeho grafického oddělení mají.

V Amdenu vznikají již roky velmi zajímavá díla – od webových stránek, přes vizuální styly a korporátní identity, brandingy náklaďáků vozících roadshow nebo POS materiály a produktové katalogy. Dan a Ondra dokáží splnit přání klienta často dřív, než je stačí vyslovit a pomohou mu orientovat se v tak složité disciplíně jakou grafika je. Samozřejmostí je také in-house DTP příprava v celé šíři, aby všechno dopadlo ke spokojenosti zákazníka.

Firemní vizuální styl

Nelehká práce, která obnáší v první řadě pochopení filozofie, chodu a logiky fungování firmy a v druhé pak vytvoření nového loga, vizuálního manuálu, aplikací firemní grafiky atd. Podívejte se, co jsme vymysleli po výhře ve výběrovém řízení pro společnost Cemix.

Webdesign

Potřebujete designovat nový e-shop nebo webové stránky? Obojí umíme zařídit. Například pro společnost Velbon jsme připravili e-shop na stativy k fotoaparátům a kamerám.Webové stránky designujeme nejen pro klienty, ale i pro sebe. Tady nás svazují jen vlastní limity☺. Podívejte se třeba na web amdenevents.cz.

Sociální sítě

Nemáme problém ani se speciální grafikou sociálních sítí – cover foto, cover video, nové grafické formáty profilové fotky atd. Určitě není dobré tuto oblast v dnešní době podceňovat. V portfoliu máme i celkovou správu sociálních sítí. Zde je kus naší práce – FB profily trhů v Ládví a na Jiřáku, nebo letní kino na Křižíkově fontáně.

Firemní prezentace a infografiky

Potřebujete se představit na mezinárodní konferenci nebo byznysové snídani? Připravíme vám firemní prezentaci na míru. V elektronické či tištěné verzi, profesionálně, s nadhledem. Tak jak pro společnost Media Market.

POS

Umíme připravit grafický koncept promo akce na klíč. K vizuálu a microsite připravíme k výrobě i POS materiály – stojany, krabice, letáky, návrh maskota apod. Takový koncept jsme připravili pro brandy Kelloggs a Pringles.

Video

Máme šikovné lidi, kteří to mají v oku a zvládnou kameru, grafiku i scénář. Umíme natočit motivační video pro nábor zaměstnanců, video podporující PPC kampaň nebo projekční videa na míru pro velké eventové akce. Nebo si střihneme kousek na podporu našich nových stránek. Tady jsou: Colas, Baumit, Versino, Woodcote

Print

Jsou za tím desítky hodin u obrazovky, smysl pro detail i hrozba návyku na povzbuzující látky. Ale i takové práce zvládáme s noblesou. Mrkněte na produktový katalog pro společnost Evromat, který vznikal několik měsíců, ale bude sloužit několik let.

Vizuál eventu

Chystáte se uspořádat party pro zaměstnance? Chcete pozvat 30 nejváženějších obchodních partnerů na luxusní večeři? Slavíte s firmou 20 let od vzniku a chcete o tom dát vědět široké veřejnosti? Kromě toho, že jsme vám tyto akce schopni připravit na klíč, nachystáme vám také vizuály těchto eventů. Takto jsme pojali práci pro našeho klienta Baumit, který slavil 25 let.