Amden on the Road: Dvakrát na šňůře

Máme rádi tu atmosféru cestování, poznávání nových míst a lidí. A když sebou vezeme špičkové produkty, pak nás to baví nejvíc. V minulém měsíci jsme dokončili dvě roadshow pro agenturu Orbico.

První tour jsme jeli se značkou Bissell. Amden pomohl prezentovat novinky jednoho z leaderů trhu s vysavači. Postavili jsme koncept roadshow, naplánovali a zajistili místa prezentací a vymysleli vychytaný stánek přístupný ze všech stran. Stovky návštěvníků tak nalákal k tomu, aby vzali vysavače do ruky a poznali tajemství dokonalého úklidu.

Podívejte se na vysavačovou tour >

To však zdaleka není všechno. Je nám velkou ctí, že jsme po roce opět mohli jméno naší společnosti spojit se značkou, která již téměř sto let určuje trendy holení po celém světě. Strojky Braun pro muže i ženy se vyznačují nadčasovým designem, technickými inovacemi i prvotřídní funkčností. Amden navrhl a vyrobil originální stánek, zajistil veškerou produkci a připravil zajímavý program. Hvězdou roadshow byl anglický barber, kterého jsme do Česka přivezli z Londýna.

Zjistěte jak holí barber >