Akademie pro stavaře

Amden zahájil Baumit Akademii v Národní technické knihovně

Úvodní konferencí v pražské Národní technické knihovně začal v úterý 6. 2. osmý ročník Baumit Akademie. Osmidílný soubor eventů určených investorům, projektantům, architektům a odborníkům ze stavební praxe se pak vydá na měsíční turné po krajských městech. Sérii vzdělávacích akcí produkčně i logisticky zajišťuje pražská agentura Amden.

Letos je to již podruhé, co Amden kompletně připravuje cyklus odborných setkání pro jednoho z předních českých výrobců stavebních materiálů. „Vytipovali jsme vhodné lokality, vybrali moderátora, zajistili audiovizuální služby, pořizovat budeme fotografickou dokumentaci i videozáznam,“ vypočítala Klára Synčáková, event managerka Amdenu. Produkční práce vyvrcholily přípravou první z akcí v pražské Národní technické knihovně. Baumit akademie se pak vydala na cestu po českých a moravských regionech, aby se na začátku března do Prahy vrátila na závěrečnou konferenci.

Organizátoři předpokládají, že novinky ze stavebnictví si přijde během měsíce vyslechnout více než dvanáct set profesionálů ze všech stavebních oborů. Tématem letošní Baumit Akademie je Zdravé bydlení.

Baumit akademie 2018 hledá odpovědi na tyto otázky:

  • Ovlivňují stavební konstrukce kvalitu našeho zdraví?
  • Mohou digitální nástroje zvýšit efektivitu projektování a výstavbu?
  • Rychle, bezpečně a spolehlivě, aneb na co pamatovat při nákupu zateplovacího systému?
  • Ovlivňuje skladba obvodových konstrukcí kvalitu života uvnitř budovy?
  • Jak vrátit krásu starým a vlhkým budovám?
  • Jak se změnil stavební trh za posledních 25 let?

Baumit Akademie je měsíční cyklus regionálních konferencí. Unikátní vzdělávací program je příležitostí pro setkání profesionálů, výměnu nejnovějších poznatků a konzultaci vlastních zkušeností s předními experty z oboru. Agentura Amden je partnerem společnosti Baumit od roku 2017.