Případová studie

Prvoligový event: 25 let firmy Baumit jako koktejl barev

Slavnostní večer, kterému dominovaly všechny odstíny barev, působivé videoprojekce, ohnivá i LED show a vystoupení zajímavých hostů včetně Mig 21, hostila společnost BAUMIT ve Fóru Karlín v květnu letošního roku. Event na klíč pro bezmála tisícovku hostů jsme připravovali téměř půl roku.

Reference: OSLAVA BAREV 25 let Baumit
Klient: Baumit a.s.
Realizace: květen 2018
Řekli o nás: zde

Činnosti:

Velkých výzev
jsme se nikdy nebáli

Na podzim roku 2017 jsme dostali od klienta zadání připravit na klíč oslavu 25. výročí vzniku české pobočky globální společnosti Baumit, která je specialistou na stavební materiály. Event měl vyznít jako oslava barev, stovky jejichž odstínů najdete v portfoliu společnosti, které mají oslnit a nadchnout. Zároveň jsme chtěli ctít solidnost a tradici firmy, která se pohybuje na trhu již desítky let. Cílová skupina: partneři, klienti i zaměstnanci společnosti.

Od kreativy
ke konceptu

Do práce se pustili nejdřív naši kreativci a grafici, kteří nastudovali historii, vývoj, vizuál i současné trendy v produktových řadách Baumitu, kterými se klient prezentuje jak v obchodu, tak v marketingu a komunikaci navenek. Naše týmy připravily dva projekty, z nichž si klient vybral jeden koncept. Na tom jsme poté několik měsíců pracovali. Základní principy: Přímočarost, jednoduchost, neotřela technická řešení, barevnost.

Design i obsah ruku v ruce

Po prohlídkách několika zajímavých prostor jsme nakonec zvolili reprezentativní Forum Karlín, které má výborné parametry jak pro koncerty a práci se zvukem, tak pro hry barev a světel. A to je přesně ten směr, kam s klientem společně míříme.

Náš grafický a kreativní koncept je barevný, pestrý, hravý, ale přitom jasný a jednoznačný. Najít se dal úplně všude. Na sloupech v sálech, ve videích, ale i na nápojovém lístku nebo v tištěném programu,“ říká Jakub Hortenský, event specialista Amdenu.

Práce se světly se výborně prolnula se zvukem pečlivě vybraných hudebních těles a muzikantů. Pomyslným vrcholem večerního programu byl koncert kapely Mig 21.

1000+

hostů

80 m2

LED panelů

128 m2

plocha stage

300 m2

plochy projekčního plátna na stropě

Ďábel se skrývá v detailu

Bez drobné mravenčí práce v pozadí, která se nazývá třeba technické zajištění nebo produkce, by nebylo velkých eventů. Stavby pódií, mola, několik druhů projekcí, nasvícení prostor, catering souznící s programem a zaměřením eventu, orientační systém, doprovodný program, sila s logy Baumitu na parkovištích pro hosty a spousta dalších vychytávek, které umí náš zkušený produkční tým.

Ochutnávka:-)

OSLAVA BAREV

AMDEN REALIZAČNÍ TÝM

Kontaktujte nás