Obchodujeme s Braunem

Globální značka Braun má nový oficiální e-shop. Zákazníci si na něm mohou pořídit špičkové holicí stojky pro muže, epilátory pro ženy a spoustu dalších vysoce kvalitních produktů. Brandový e-shop je současně nástrojem pro postupné zvyšování povědomí o značce Braun a podporu její reputace. Braun obchod je společným podnikem Amdenu a společnosti Orbico, výhradního distributora značky pro Českou republiku.

Naše online oddělení se postaralo o technické řešení a vývoj e-shopu. Grafičtí designéři z Amdenu ho pak oblékli do vizuálu, který je v souladu s nejnovější Corporate Identity Braunu. „Obchod jsme vyvinuli a spustili po technické stránce. Teď také plně zabezpečujeme jeho provoz,“ upozorňuje Jakub Hortenský. Na starosti tak máme kompletní logistiku od uvedení novinek na trh až po podporu starším produktům.

E-shop Braun najdete na adrese braunobchod.cz.

Prémiová značka, prémiový servis

Online řešení v podobě funkčního a přehledného webu – to je první linie e-shopu, se kterou přijdou do styku koncoví zákazníci. V zázemí obchodu ale pracuje na plné obrátky zákaznický servis nebo marketingová podpora.

Pracujeme totiž na dlouhodobé strategii propagace s cílem:

  • hlídat to, jak lidé značku Braun vnímají
  • ovlivňovat, jaké emoce si se značkou spojují

Zákaznický servis. Komunikace. Marketing.

Prémiové značce chceme zajistit prémiové služby související s pohodlným nákupem z domova. Proto se soustředíme na pravidelné školení administrátorů e-shopu a budování dobrého zákaznického servisu, ve kterém je nakupující vždy na prvním místě. „To pro nás znamená především autentickou komunikaci, neustálé sledování potřeb klienta a umění mluvit i naslouchat,“ dodává Jakub Hortenský.

E-shop Braunobchod provozujeme společně se společností Orbico. Ta je výhradním distributorem světově proslulé značky pro Českou republiku. Značkový obchod je jedním z našich nejnovějších online projektů.

Přečtěte si více také o našem internetovém obchodu Fomio s doplňky pro amatérské i profesionální fotografy. Kromě e-shopů nebo tvorby webových stránek se zaměřujeme také na video produkci nebo propagační kampaně na sociálních sítích.

Reference: E-shop Braun obchod
Klient: Orbico, s.r.o.
Realizace: 2020

Činnosti:

  • Online
  • Grafika

Ukázka: braunobchod.cz

Kontaktujte nás