E-shop Fomio:
zážitek z focení i nákupu

Vyfotit motokros v přerovské rokli? Zachytit všechny barvy ještěrek na Borneu? Nic z toho není problém, pokud máte skvělý foťák od Olympusu a dokonalé vybavení z e-shopu Fomio. Internetový obchod, který pomůže dostat vaše fotografie o úroveň výš, se od jara etabluje na českém trhu s doplňky pro profesionální i amatérské fotografy. Brandový online obchod je společným projektem společností Olympus a Amden.

Obchod jsme připravovali s jedním cílem – nabídnout zákazníkům všechny značky foto příslušenství z portfolia Olympusu. Třeba stylové brašny z řady National Geographic, nejrůznější typy stativů Velbon a Joby nebo batohy pro fotografy značky Lowepro.

Na jednom místě. Přehledně. A chytře…

To pro nás znamená, že e-shop nabídne kromě standardních věcí, na které jsou zákazníci při online nakupování zvyklí, také pokročilé filtrování. Příklad? Zadáte typ foťáku a e-shop vygeneruje soupis doplňků, které pasují přesně k vašemu aparátu,“ upozorňuje projektový manažer Jan Vurbs.

Nakup přímo od výrobce

Hlavní výhodou brandového obchodu je nabídka úplného sortimentu všech značek. Jakákoliv varianta, typ, barevnost… A všechny novinky k dispozici dřív, než se dostanou na trh přes jiné prodejce. Zkrátka nákup přímo od výrobce.

E-shop jsme technicky postavili na osvědčeném konceptu Olympusobchodu. V gesci Amdenu je pak zajištění jeho provozu, zákaznický servis i distribuce výrobků. Proškolený personál je zákazníkům k dispozici nejen online nebo telefonicky, ale také v kamenné prodejně v pražských Vysočanech.

Náš partner Olympus, výhradní distributor značky Olympus v Česku, se stará o produkty, positioning zastoupených značek a marketingovou komunikaci.

Brandový e-shop Fomio je jedním z našich nejnovějších online projektů.
Přečtěte si více také o našem internetovém obchodu s produkty značky Braun.
Kromě e-shopů nebo webových stránek se zaměřujeme také na video produkci nebo sociální sítě.

Reference: E-shop Fomio
Klient: Olympus
Realizace: 2020

Činnosti:

  • Online
  • Grafika

Ukázka: fomio.cz

Kontaktujte nás