Veletrh, kde jsme měli dveře otevřené

Mít stánek na veletrhu je standardní možnost, jak oslovit potenciální zákazníky. Jenže veletržní prostředí je specifické v tom, že na návštěvníky expozice „útočí“ instalace desítek nebo stovek dalších vystavovatelů. A zaujmout v takové konkurenci už vůbec standardní není.

Podobně tomu bylo na jednom z největších stavebních veletrhů u nás FOR ARCH. Pro mezinárodní společnost Vizit jsme již podruhé připravili prezentaci jejich klíčového produktu – bezpečnostních dveří, ale také dalších výrobků z oblasti elektronických vstupních systémů pro domy a byty.

Veletrh od P do P: tedy od podlahy po polepy

Pro plochu, kterou si klient na letňanském výstavišti objednal, jsme v Amdenu vymysleli co nejpraktičtější řešení stánku. Na zhruba 20 metrech čtverečních jsme vyřešili rozmístění prezentovaných produktů, nábytku, osvětlení i prezentační obrazovky. Kromě toho jsme navrhli taky celkový grafický koncept stánku a produkčně zajistili jeho výrobu, instalaci a dali si záležet na všech detailech, včetně vkusných polepů a povrchu podlahy.

Výstavní stánek jsme oproti loňskému roku lehce doplnili a společně s kolegy ze společnosti Vizit jsme sledovali, jak si návštěvníci hledají zpátky cestu k eventům. Pomalu, ale jistě. Jsme přesvědčeni, že kvalitní prezentace vystavovatelů spolu se snahou pořadatelů o neustálé vylepšování prostředí přinese i letos kýžený efekt – spokojenost klientů i nové obchodní příležitosti a zakázky.

Veletrh FOR ARCH: jak se vám náš stánek líbí?

Reference: Stánek Vizit – FOR ARCH 2021
Klient: Vizit
Realizace: září 2020-21

Činnosti:

  • Produkce
  • Grafika

Kontaktujte nás