Sociálním sítím společnosti SSI dáváme život

Ocenění nejlepších zaměstnanců, volná pozice manažera objektu nebo zajištění bezpečnosti účastníků i žetonů na významném turnaji v pokeru. To je jen malá ukázka online obsahu, který jsme v poslední době připravovali pro firemní profily na facebooku nebo instagramu společnosti SSI Group.

Sociální sítě patří ke klíčovým nástrojům pro komunikaci s nejrůznějším publikem, v případě SSI Group do značné míry s vlastními lidmi. Pět a půl tisíce příznivců na facebooku tvoří z velké části zaměstnanci firmy, která působí po celé republice.

Zajímavé příběhy, fotky, sváteční přání nebo aktuality pomáháme na sociálních sítích zveřejňovat a podpořit promo kampaněmi. Propagujeme příspěvky na zdi. Ale tvoříme také „dark posty“, ankety nebo soutěže o ceny.

Každá síť chce něco trochu jiného. Proto se zveřejňovaný obsah na facebookovém profilu a na instagramu většinou liší. Strukturou i stylem. „Na pravidelných schůzkách s klientem vybíráme témata na další období. Náš copywriter navrhne text a po jeho schválení se postaráme o zveřejnění i promo,“ říká Klára Synčáková, která projekt za Amden hlídá.

Také cílení u propagace je pokaždé jiné. Někdy cílíme na širší publikum a sbíráme zájem – lajky nebo sdílení. Jindy jsme mnohem specifičtější. Zaměřujeme se na vybrané regiony nebo skupiny zájmu. Vždy podle tématu a cílů, které sledujeme.

Sociální sítě pro společnost SSI Group spravujeme od prosince 2019 jako jeden z našich online projektů. Náš klient se ve svém podnikání soustředí se na ostrahu objektů, facility management a úklidové služby.

Reference:  Sociální sítě SSI Group
Realizace: 2020

Činnosti:

  • Online

Kontaktujte nás