Motivační program Svět výhod vstoupil do sedmé sezóny

Šťastných 7. Už sedm let běží motivační program Svět výhod. Pro společnost Woodcote, jednu z největších sítí prodejen se stavebninami v České republice, zajišťujeme a postupně vylepšujeme B2B projekt zaměřený především na stavební a realizační firmy. Ty se mohou do programu registrovat a za své nákupy získávat body, které pak promění v hodnotné odměny.

Za sedm sezón si tahle naše motivační specialita vydobyla mezi obchodními partnery společnosti Woodcote prominentní pozici. A co je hlavní – našemu klientovi pečuje o stálé zákazníky a dovede přivést i nové, což se pak projevuje v obchodních výsledcích Woodcotu. A nejen v Česku. Všechny prvky motivačního programu vyvíjíme a spravujeme také ve slovenské verzi. Zákazníky od našeho východního souseda Svět výhod láká sice kratší dobu, ale je podobně úspěšný jako jeho česká varianta.

2381

registrovaných účtů v ČR

1168

registrovaných uživatelů v SR

20000

odeslaných odměn

Motivační program: Odměny a výhody již od roku 2015

Všechno začalo v roce 2015. Od té doby na Modré planetě Woodcote přistálo přes 3500 spokojených zákazníků z Česka a Slovenska. A z katalogu odměn si vybralo bezmála 20 tisíc nejrůznějších výrobků. Katalog, který každoročně obsahuje přes tisícovku položek, neustále doplňujeme a obměňujeme podle aktuálních trendů a ročních období.

Jak motivační program funguje a co vše je jeho součástí si můžete přečíst v naší případové studii Modrý svět výhod Woodcote. Ale úplně všechno vám říct nemůžeme. Pokud byste měli o podobné obchodní řešení zájem, ozvěte se nám…

Také letos na jaře budou moci zákazníci společnosti Woodcote získat za své nákupy body a ty pak vyměnit za odměny. Od drobností, kam patří třeba outdoorové vybavení, až po větší a hodnotnější produkty, jako je nejvyšší verze iPhonu 12 nebo zahradní technika.

Co je to motivační program? Nejen body a odměny. Je to především dobře nastavený systém práce s obchodními partnery klienta. „Rozhodující roli hrají obchodní zástupci, pro které je motivační program jedním z důležitých nástrojů. Spolupráci s ‚obchoďáky‘ máme velmi dobře nastavenou,“ říká Klára Synčáková, projektová manažerka Amdenu, která se o program stará. Pozadu nesmí zůstat ani kvalitní komunikace odměn, pravidelný e-mailing, příprava a distribuce letáků a plakátů, videa nebo speciální nabídky a akce. Ve Světě výhod musí zákazníci najít vždy něco nového!

Motivační program Svět výhod v datech

CZ Jarní běh: 15. 3.–15. 5. 2021 | výběr odměn do 15. 6. 2021
SK Jarní běh: 1. 4.–30. 6. 2021 | výběr odměn do 31. 7. 2021