Amden je novou event agenturou největšího evropského výrobce pneumatik společnosti Continental Barum

Amden zbrojí na sezónu eventů. Agentura se stala vítězem výběrového řízení vypsaného společností ContiTrade Services (CTS). Provozovatel největší české a slovenské sítě autoservisů BestDrive patřící do koncernu Continental hledal dodavatele eventů pro vlastní zaměstnance a VIP klientelu. Od konce března je jasné, že se jím stane pražský Amden.

Ve výběrovém řízení agentura zaujala kreativními a zábavnými nápady a také vhodně zvolenými lokalitami. „Společnost Amden nás zaujala profesionálním přístupem při plánování eventů, originálním a netradičním návrhem eventů a v neposlední řadě oceňujeme úměrnou cenovou nabídku a dlouholeté působení agentury na trhu,“ říká Jana Minaříková, vedoucí marketingového oddělení CTS z Otrokovic. Amden tak získá možnost zajistit předsezónní event pro bezmála dvě stovky zaměstnanců sítě BestDrive v Česku a na Slovensku. A také další VIP akce pro významné fleetové zákazníky servisní sítě BestDrive a společnosti Continental Barum.

Společnost ContiTrade Services s.r.o. provozuje servisní síť BestDrive s 84 vlastními pobočkami a 99 franšízovými partnery po celé České a Slovenské republice. CTS je stoprocentně vlastněna společností Continental Barum s.r.o. Je součástí evropské sítě maloobchodních poboček mezinárodního koncernu Continental AG se sídlem v německém Hannoveru.

Akce pro veřejnost? Snad brzy

Přestože nynější situace akcím pro veřejnost ani firemním eventům nepřeje, neznamená to, že se v segmentu eventů nic neděje. Agentury i firmy jsou ve střehu, akce plánují a jsou připravené je začít uskutečňovat. „Samozřejmě se zohledněním aktuální hygienické situace a vším, co k ní bude patřit. Ať už půjde o kapacitní omezení, testování účastníků či další opatření,“ říká Gabriel Pokorný, obchodní ředitel společnosti Amden.

Amden s.r.o. je marketingová a eventová agentura s bezmála dvěma desítkami zaměstnanců. Zaměřuje se na pořádání akcí (eventů), online marketing včetně video produkce, grafický design a B2B motivační programy. Organizace fungující na principech svobodné firmy působí na českém a slovenském trhu od roku 1997.